o firmie
oferta
certyfikaty
zdrowie i uroda
gabinet zdrowe nogi
opalanie natryskowe
salon_fryzjerski
kontakt

Salon fryzjerski damsko - męski oferuje usługi stylizacji i farbowania według najnowszych trendów światowych. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach L'Oreal Professionnel

  • gwarantujemy wspaniałą gamę kolorystyczną posiadanych farb oraz ich wysoką jakość i trwałość,
  • wykonujemy zabiegi regeneracyjne włosów zniszczonych, słabych, wypadających,
  • prowadzimy sprzedaż detaliczną profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych do każdego rodzaju włosów, odpowiednio dobranych przez naszych przeszkolonych fryzjerów.

Seria expert to precyzyjna pielęgnacja, na którą składają się szampony, odżywki, mleczka, maski, serumy.

Seria tecni. art - sztuka i technologia dla nieograniczonej kreacji, to preparaty do stylizacji włosów: żele, woski, lakiery, pianki i inne preparaty służące do układania, zwiększania objętości, wygładzania, utrwalania oraz nadania połysku włosów.

SALON FRYZJERSKI to wyjątkowe, magiczne miejsce, stworzone specjalnie dla piękna i zdrowia Twoich włosów. Twój fryzjer jest profesjonalistą, dzięki któremu wykreujesz swój własny niepowtarzalny styl. Zaufaj mu - jego umiejętności sprawią, że poczujesz się osobą wyjątkową. To nie przypadek, że Twój fryzjer korzysta z ekskluzywnej technologii L'Oreal Professionnel. Najbardziej zaawansowana i perfekcyjna technologia daje możliwości kreacji bez ograniczeń.

L'OREAL PROFESSIONNEL moda, technologia, partnerstwo

W salonach wielkich fryzjerów na całym świecie. L'Oreal Professionnel daje kobietom niepowtarzalną możliwość wyrażania swojej osobowości.

Znajdując się u źródeł światowych trendów mody L'Oreal Professionnel czerpie inspiracje z miejsca swych narodzin - Paryża i dzieli z fryzjerami swą wiedzę i pasję. Dzięki współpracy z największymi kreatorami, inspiruje do twórczego interpretowania najnowszych trendów.

   

Koncern L'Oreal dysponuje potężnym Działem Zaawansowanych Badań Naukowych, który w ciągu ostatnich 30 lat opracował 110 nowych cząsteczek. Włosy od zawsze pozostawały w centrum zainteresowania laboratoriów badawczych. Korzystając z ich najnowszych osiągnięć L'Oreal Professionnel proponuje innowacyjne produkty dla zdrowia i piękna włosów.

Każdego dnia budujemy partnerskie relacje z fryzjerami na całym świecie. Chcemy, aby dzięki szkoleniom mieli możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.
Poprzez program Salon Expert stajemy się najlepszym partnerem w biznesie salonu fryzjerskiego.

 
  
  o firmie - oferta - certyfikaty - zdrowie i uroda - gabinet zdrowe nogi - opalanie natryskowe - salon fryzjerski - kontakt - e-mail - strona główna